22 100 ₴
| Виробник | Aqua Bag |
| Призначення | Комерційне |
| Довжина | 48 см. |
| Вага | 85,5 кг/Вага незаповненого мішка — 6,8 кг. |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см. |
Водоналивний мішок Aqua Training Bag 85,5 кг AP190SB повністю змінює уявлення про цей різновид спортивного спорядження
Виготовлене з високоякісного промислового вінілу та наповнене звичайною водою, це спорядження витримає удари буквально будь-якої сили й інтенсивності
Водоналивні груші постачаються без води!
| Виробник | Aqua Training Bag |
| Ширина | від 40 до 50 см |
| Висота | до 100 см |
| Вага незаповненого мішка, кг | 6,8 |
| Вага заповненого мішка, кг | 85,5 |
| Матеріал | вініл |
| Колір | чорний/сірий |
| Вага тренажера, кг | 85,5 |
| Висота, см | 79 |
| Ширина, см | 48 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Training Bag |
| Тип | Мішок |
| Колір | Сірий |