JDP-10BM — повнорозмірний свердлильний верстат настільного типу. За точністю й загальним рівнем виконання ця модель відповідає професійним стандартам обладнання, за потужністю, габаритами, вильотом та іншими робочими параметрами цей верстат швидше побутовий.
Всі відповідальні частини конструкції виготовлені з масивних чавунних виливок: свердлильний модуль, колона, робочий стіл із рейковим механізмом регулювання висоти та основа. Привод шпинделя виробляється двоступеневою (з проміжним шківом) ремінною передачею, що дає змогу вибирати одну з 12 швидкостей обертання. Споживана потужність двигуна дається для режиму S1, тобто для випадку тривалої експлуатації без перерв на охолодження. У коротких циклах і в «піках» вона може істотно перевищувати зазначені 350 Вт.
Ручка приводу пінолі обладнана лімбом для контролю подавання й має вбудований обмежувач ходу (глибини свердління). До штатного комплекту постачання входять швидкозатискний патрон і верстатні лещата Wilton, для кріплення яких передбачені пази на столі та на опорній основі верстата.
Особливості:
| Напруга | 230 В |
| Частота обертання шпинделя | 250 - 2500 об./хв |
| Кількість швидкостей шпинделя | 12 шт. |
| Тип приводу | Ремінної |
| Конус шпинделя | МК-2 |
| Відстань шпиндель-стіл | 416 мм |
| Відстань шпиндель-основа | 533 мм |
| Виліт шпинделя | 125 мм |
| Хід пінолі шпинделя | 60 мм |
| Діаметр стійки | 59,5 мм |
| Розмір столу | 193 x 198 мм |
| Розмір основи | 215 x 345 мм |
| Потужність двигуна | 0,35 кВт |
| Споживана потужність | 0,5 кВт (S6 40%) |
| Убудова подавання СКЛАД | немає |
| Автоподача | немає |
| Автореверс | немає |
| Довжина: | 500 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 838 мм |
| Маса | 30 кг |
| Довжина в пакованні | 75,5 см |
| Ширина в пакованні | 75,5 см |
| Маса в пакованні | 32 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |