


2 400 ₴
Ця камера заднього огляду призначена для великих транспортних засобів типу: автобус, МДП, екскаватор, комбайн тощо. Вбудовані ІЧ-світлодіоди дають змогу отримувати чітке зображення вночі.
Характерною відмінністю цієї відеокамери є наявність якісної матриці CMOS. Завдяки цьому зображення з камери виходить максимально чітким як удень, так і вночі.
Камера автоматично вмикається під час увімкнення заднього ходу (у цьому разі живлення камери має бути під'єднане до дротів заднього світла).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORS.auto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | CVBS, 1/2.7 2399 CMOS, 1920H*1080V, 12V |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz/Volkswagen/Ford/Peugeot/Citroen/Fiat |
| Мінімальне освітлення | 0,1 люкс |
| Модифікація | FS-HD-SL |
| Живлення | 12V DC |
| Робоча температура | -20°+70° |
| Робоча напруга | 6-24V |
| Сенсор | 1/2.7 2399 CMOS |
| Система | CVBS |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Кут огляду | 170° |
| Ефективних пікселів | 1920H*1080V |