
4 300 ₴
CVBS, 1/2.7 2399 CMOS, 1920H*1080V, 12V
Універсальна камера стоп-сигналу вантажного фургона F-HD-SL802CL — це цифровий пристрій, призначений для встановлення в будь-який автомобіль, який робить процес паркування зручнішим і швидшим. Корпус камери виготовлений із якісних матеріалів і відповідає класу захисту IP68, а добра оптика та сучасний сенсор потішать прекрасним показом візуальної інформації.
Камеру можна під'єднати до штатної автомагнітолі, зовнішнього монітора, портативного телевізора, GPS навігатора або до відеореєстратору та ін. Камера неабияк полегшить водієві паркувальцю та гарантує безпеку під час руху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORS.auto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | CVBS, 1/2.7 2399 CMOS, 1920H*1080V, 12V |
| Мінімальне освітлення | 0,1 люкс |
| Модифікація | FS-HD-SL |
| Живлення | 12V DC |
| Робоча температура | -30°+70° |
| Робоча напруга | 6-24V |
| Сенсор | 1/2.7 2399 CMOS |
| Система | CVBS |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Кут огляду | 170° |
| Ефективних пікселів | 1920H*1080V |