120 882 ₴
Віброплита реверсивна Masalta MS330-4 — бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипки матеріали та різні будівельні суміші: ґрунт, гравій, щебінь, пісок тощо. Завдяки технічним характеристикам ця модель може за годину ущільнити приблизно 650 м2 поверхні.
Призначення: загалом використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення ґрунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипких будівельних матеріалів.
|
Тип двигуна: |
Бензиновий, 4-тактний, одноциліндровий |
|
Двигун: |
Honda GX-270 |
|
Потужність двигуна: |
6,6 кВт/9 л.с. |
|
Частота вібрації: |
3750 Віб/хв |
|
Об'єм двигуна: |
270 см3 |
|
Об'єм паливного бака: |
6 л |
|
Об'єм оливного картера: |
1,1 л |
|
Сила удару: |
38 kH |
|
Продуктивність: |
650 м2/год |
|
Швидкість пересування: |
35 см/с |
|
Розміри підошви: |
890х670 мм |
|
Габарити: |
1780 х 670 х 900 мм |
|
Вага: |
320 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 320 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Килимок | Немає |
| Модель двигуна | Honda GX270 |
| Потужність | 6.6 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 9 л. |
| Наявність коліс | Немає |
| Наявність реверсу | Да |
| Об'єм двигуна | 270 см3 |
| Об'єм резервуара | Немає |
| Обсяг паливного бака | 5.3 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Продуктивність | 650 м2/год |
| Робоча глибина | 90 см |
| Робоча швидкість руху | 35 см/сек |
| Розмір плити | 890*670 мм |
| Сила удару | 38 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | віброплита |