Віброплита реверсивна Masalta MS125-4 — бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипки матеріали та різні будівельні суміші: ґрунт, гравій, щебінь, пісок тощо. Завдяки технічним характеристикам, ця модель може за годину ущільнити приблизно 500 м2 поверхні.
Призначення: загалом використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення ґрунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипких будівельних матеріалів.
|
Тип двигуна: |
Бензиновий, 4-тактний, одноциліндровий |
|
Двигун: |
Honda GX-160 |
|
Потужність двигуна: |
4 кВт/5,5 к.с. |
|
Частота вібрації: |
5400 Віб/хв |
|
Об'єм двигуна: |
163 см3 |
|
Об'єм паливного бака: |
2,8 л |
|
Об'єм оливного картера: |
0,6 л |
|
Сила удару: |
25 kH |
|
Продуктивність: |
500 м2/год |
|
Швидкість пересування: |
25 см/с |
|
Розміри підошви: |
63х40 см |
|
Габарити: |
750 х 930 х 400 мм |
|
Вага: |
126 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 126 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність | 4.0 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Наявність коліс | Немає |
| Наявність реверсу | Да |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм резервуара | Немає |
| Обсяг паливного бака | 3.1 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Продуктивність | 500 м2/год |
| Робоча глибина | 30 см |
| Робоча швидкість руху | 25 см/сек |
| Розмір плити | 630*400 мм |
| Сила удару | 25 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | віброплита |