Лестница Elkop VHR Trend 2x9 — двосекційна універсальна алюмінієва драбина, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. Ця модель може використовуватися як у ролі приставної драбини, так і в ролі драбинки. Запобіжні стропи гарантують безпечне використання й запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Призначення: може використовуватися для різних робіт, що вимагають підняття на певну висоту відносно підлоги. Підходить для використання як усередині приміщення, так і на вулиці.

| Тип: | універсальна розкладна драбина |
| Матеріал: | алюміній |
| Кількість секцій: | 2 |
| Кількість щаблів у секції: | 9 |
| Максимальне навантаження: | 150 кг |
| Висота в режимі драбини: | 2134 мм |
| Висота в режимі приставної драбини: | 3992 мм |
| Висота в складеному стані: | 2427 мм |
| Вага: | 8,6 кг |
| Країна: | Словакия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,6 кг |
| Висота в складеному стані | 2.4 м |
| Довжина 1 секції | 240 см |
| Кількість секцій/ступенек | 2*9 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 18 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 61.5x20x1.25 мм |
| Розміри | 41x20x240 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Двосекційна |