

18 149 ₴
Лестница Elkop VHR Profi 3x13 — трисекційна універсальна алюмінієва драбина, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. Ця модель може виконувати функції трьох пристроїв: приставної, висувної та драбини. Запобіжні сталеві стропи гарантують безпечне використання й запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Призначення: може використовуватися для різних робіт, що вимагають підняття на певну висоту відносно підлоги. Підходить для використання як усередині приміщення, так і на вулиці.

| Тип: | універсальна розкладна драбина |
| Матеріал: | алюміній |
| Кількість секцій: | 3 |
| Кількість щаблів у секції: | 13 |
| Максимальне навантаження: | 150 кг |
| Висота в режимі драбини: | 3114 мм |
| Висота в режимі висувної драбини: | 5457 мм |
| Висота в режимі приставної драбини: | 8154 мм |
| Висота в складеному стані: | 3471 мм |
| Вага: | 28 кг |
| Країна: | Словакия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Висота в складеному стані | 3.5 м |
| Довжина 1 секції | 350 см |
| Кількість секцій/ступенек | 3*13 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 39 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 97x25x1.5 мм |
| Розміри | 41x30x350 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Трисекційна |