

22 099 ₴
Лестница Elkop VHR Profi 3x15 — трисекційна універсальна алюмінієва драбина, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. Ця модель може виконувати функції трьох пристроїв: приставної, висувної та драбини. Запобіжні сталеві стропи гарантують безпечне використання й запобігають випадковому розкриттю в процесі експлуатації.
Призначення: може використовуватися для різних робіт, що вимагають підняття на певну висоту відносно підлоги. Підходить для використання як усередині приміщення, так і на вулиці.

| Тип: | універсальна розкладна драбина |
| Матеріал: | алюміній |
| Кількість секцій: | 3 |
| Кількість щаблів у секції: | 15 |
| Максимальне навантаження: | 150 кг |
| Висота в режимі драбини: | 3602 мм |
| Висота в режимі висувної драбини: | 6643 мм |
| Висота в режимі приставної драбини: | 9454 мм |
| Висота в складеному стані: | 3991 мм |
| Вага: | 37,5 кг |
| Країна: | Словакия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37.5 кг |
| Висота в складеному стані | 4.0 м |
| Довжина 1 секції | 400 см |
| Кількість секцій/ступенек | 3*15 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 45 |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Розмір профілю | 97x25x1.5 мм |
| Розміри | 41x30x400 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Трисекційна |