

1 906 ₴
Лестница Elkop VHR Hobby 1x6 — приставна алюмінієва драбина, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. Ця модель не має жодних додаткових опор, тому пришаровується до стіни або іншої вертикальної поверхні під кутом 65-75° відносно підлоги.
Призначення: використовується для підняття на необхідну висоту під час різних робіт.

| Тип: | приставна драбина |
| Матеріал: | алюміній |
| Кількість секцій: | 1 |
| Кількість щаблів у секції: | 6 |
| Максимальне навантаження: | 150 кг |
| Висота приставної драбини: | 1647 мм |
| Орієнтовна робоча висота: | 2647 мм |
| Вага: | 2,6 кг |
| Країна: | Словакия |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота в складеному стані | 1.6 м |
| Довжина 1 секції | 160 см |
| Кількість секцій/ступенек | 1*6 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 6 |
| Особливості | Протиковзні ніжки |
| Розмір профілю | 71.5x20x1.5 мм |
| Розміри | 36x6x160 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Приставна односекційна |