Шарнірна драбина Elkop B 45 — сталева багатофункціональна висувна драбина на шарнірах із протиковзними сходинками для домашнього та професійного використання. Ця модель може використовуватися разом з містком Elkop BI-96F, що дає змогу перетворити її на багатофункціональний будівельний помст. УВАГА! Місток до комплекту не входить.
Призначення: використовується для різних робіт, що вимагають підняття на невелику висоту. Використовуваний не тільки на складах, виробництві або в обслуговальних організаціях, а й у домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elkop |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.8 кг |
| Висота в складеному стані | 1.7 м |
| Довжина 1 секції | 170 см |
| Кількість секцій/ступенек | 2*5+2*4 |
| Макс. навантаження | 120 кг |
| Загальна кількість щаблів | 18 |
| Особливості | Гайки швидкої фіксації |
| Розмір профілю | 30x20x1.2 мм |
| Розміри | 46x20x170 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Словакия |
| Тип | Трансформер |