

133 547 ₴
GTM D50MA — бензиновий мінітранспортер із максимальною вантажністю 500 кг, призначений для виконання завдань, пов'язаних із транспортуванням землі, гравію, каміння, сміття та багатьох інших різних матеріалів і вантажів. Це робить його ідеальним помічником на будь-якому будівельному майданчику, у лісовому та сільському господарстві, а також для озеленення. Ця модель працює від бензинового двигуна Rato R210 потужністю 6 к.с і переміщається за допомогою гусеничного привода.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 286 кг |
| Вантажність | 500 кг |
| Кількість швидкостей | 3 вперед / 1 назад |
| Потужність двигуна | 4.4 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 6 л. |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.55 л |
| Живлення | Бензин |
| Розміри | 113x77x167 см |
| Витрата палива | 2.3 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | гусениці |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Фари | Немає |