Газобензиновий генератор Vulkan SC3500-III — пристрій для забезпечення електричним струмом обладнання й електроприладів, в умовах, коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії. Електростанція Vulkan SC3500-III здатна працювати від двох видів палива: бензину і зрідженого газа LPG (Пропан-бутана).
Призначення: використовується для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі. Генератор може застосовуватися в похідних або польових умовах, на дачі та в заміському будинку.
Залежно від потреби, генератор Vulkan SC3500-III здатний працювати у двох режимах. У першому режимі електростанція живиться від бензину з октановим числом 92 або 95. Водночас максимальна вихідна потужність досягає 3,1 кВт. У другому режимі SC3500-III починає працювати від зрідженої смеси газов LPG (Пропан-бутана). Такий формат роботи є економнішим і екологічно чистим. Потужність на виході в такому разі становить до 2,8 кВт. Для зручності зміна режиму роботи здійснюється одним великим перемикачем, який винесений на корпус генератора.
Зверніть увагу, генератор Vulkan SC3500-III не призначений для роботи від газової магістралі!
Продумана конструкція
Встановлена панель керування вирізняється простотою та доступна для використання навіть недосвідченому користувачеві. На ній розміщені 2 розетки 220 В на 16А, клеми для під'єднання акумулятора з напругою 12В, замок запалювання та лічильник пропрацьованих мото-годинників.
Електростанція SC3500-III монтується на надійній металевій рамі, діаметром 38 мм , і тому витримує великі навантаження на корпус без пошкодження. Для полегшення транспортування, генератор Vulkan у комплекті має пару коліс діаметром 22 см.
Якісні комплектуючі
В газобензининовий генератор Vulkan SC3500-III для стабілізації напруги встановлений синхронний альтернатор. Він має якісну мідну обмотку і дає змогу згладити коливання на виході до ±1%. Завдяки такій конструкції, генератор має підвищений ресурс роботи та менше перегрівається.
Велика автономність
Електростанція Vulkan SC3500-III комплектується баком підвищеної місткості на 15 л для бензину. Стандартний час роботи без дозаправляння становить від 6 до 9 годинзалежно від обраного палива та під'єднаного навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Тип палива | Бензин, Газ |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Час безперервної роботи | 9 год |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Максимальна потужність, кВт | 2.8 / 3.1 кВт |
| Модель двигуна | Senci AP170F |
| Потужність | 2.8 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 7.5 л.с |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Обсяг паливного бака | 15 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, для кондиціонера, для котла, для циркуляційного насоса |
| Розміри | 62x48.5x53 см |
| Витрата палива | 1.6 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |