Газобензиновий генератор Vulkan SC10000-III — пристрій для забезпечення електричним струмом обладнання й електроприладів, в умовах, коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії. Електростанція Vulkan SC10000-III здатна працювати від двох видів палива: бензину і зрідженого газа LPG (Пропан-бутана).
Призначення: використовується для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі. Завдяки 2 режимам роботи та високої потужності підходить для застосування як у промисловості, так і в побуті.
Генератор Vulkan SC10000-III має двигун, здатний працювати у двох режимах. У першому режимі електростанція живиться від бензину з октановим числом 92 або 95. Завдяки цьому максимальна вихідна потужність досягає 7,8 кВт. Другий режим є економнішим і екологічно чистим, оскільки SC10000-III починає працювати від зрідженої смеси газов LPG (Пропан-бутана). Потужність на виході в такому разі становить до 7,2 кВт. Для зручності зміна режиму роботи здійснюється одним великим перемикачем, який винесений на корпус генератора.
Зверніть увагу, генератор Vulkan SC10000-III не призначений для роботи від газової магістралі!
Продумана конструкція
Встановлена панель керування вирізняється простотою та доступна для використання навіть недосвідченому користувачеві. На ній розміщені розетки 220 В на 16А и 32А, клеми для під'єднання акумулятора з напругою 12В, замок запалювання та лічильник пропрацьованих мото-годинників.
Електростанція SC10000-III змонтована на надійній сталевій рамі з діаметром 38 мм , і тому витримує великі навантаження на корпус без пошкодження. Для полегшення транспортування, генератор Vulkan у комплекті має пару коліс діаметром 22 см.
Якісні комплектуючі
В газобензининовий генератор Vulkan SC10000-III для стабілізації напруги встановлений надійний синхронний альтернатор. Він має якісну мідну обмотку і дає змогу згладити коливання на виході до ±1%. Завдяки такій конструкції, генератор має підвищений ресурс роботи та менше перегрівається.
Велика автономність
Електростанція має для бак підвищеної місткості на 25 л для бензину. Час роботи без дозаправляння становить від 6 до 9,5 годинзалежно від обраного палива та під'єднаного навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Тип палива | Бензин, Газ |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Час безперервної роботи | 9.5 год |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Професійний |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Максимальна потужність, кВт | 7.2 / 7.8 кВт |
| Модель двигуна | Senci AP460F |
| Потужність | 7.2 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 16 л.с |
| Об'єм двигуна | 459 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Лічильник мотогодин |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, для компресора, для кондиціонера, для котла, для футтраку, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Розміри | 72.5x55.5x61 см |
| Витрата палива | 2.6 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |