

126 941 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Генератор бензиновий зварювальний 5.2 кВт Fogo FH8220W (FH 8220 W)»
Трифазний бензиновий зварювальний генератор Fogo FH8220W з двигуном Honda GX 390 слугує автономним джерелом живлення для ручного дугового зварювання, а також джерелом струму для заміського будинку, дачі або інших електроприладів. Номінальна потужність генератора: 5,2 кВт (3 фази) і 3,5 кВт (1 фаза). Діапазон зварювального струму від 40 А до 220 А. У генератор вбудована система стабілізації напруги (AVR).
Генератор вирізняється високою економністю та підвищеним ККД. Витрата палива за 75% навантаження — 2,7 л/год. Укомплектований високоякісним альтернатором від виробника Sincro (Італія) з класом захисту IP 23.
Використовується як джерело живлення для електродугового зварювання, а також для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення, коли стаціонарна електромережа недоступна або пошкоджена.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Габарити | 790x580x505 мм |
| Діаметр електродів | 1.6 - 4.0 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | GX390 |
| Потужність | 5.2 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.9 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 5.76 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.5 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 5.2 кВт |
| Обсяг паливного бака | 6.1 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для кемпінгу, для зварювального апарату |
| Витрата палива | 2.7 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Цикл зварювання 100% | 130 А |
| Цикл зварювання 35% | 220 А |
| Цикл зварювання 60% | 170 А |