Теплова електрична гармата VULKAN 12000 ТП - Пересувний електричний нагрівач із вбудованим вентилятором для швидкого нагрівання великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дає змогу досягти вищої температури вихідного повітря.
Призначення: використовують для обігрівання різних господарських і складських приміщень, майстерень, цехів, теплиць та інших будівель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 370x530x550 мм |
| Кабель у комплекті | Немає |
| Клас захисту | IP22 |
| Потужність | 12 кВт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Продуктивність | 800 м3/год |
| Робочий струм | 18.2 А |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |