Теплова електрична гармата VULKAN 18000 ТП — пересувний електричний нагрівач із вбудованим вентилятором для швидкого нагрівання великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дає змогу досягти вищої температури повітря, що виходить.
Призначення: використовують для обігрівання різних господарських і складських приміщень, майстерень, цехів, теплиць та інших будівель.
|
Напруга: |
380 В |
|
Частота сети: |
50 Гц |
|
Потужність (I/II щабель): |
9-18 кВт |
|
Струм: |
27,3 А |
|
Продуктивність: |
1100 м3/год |
|
Збільшення температури: |
64°C |
|
Вага: |
20 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 690x375x560 мм |
| Кабель у комплекті | Немає |
| Клас захисту | IP22 |
| Потужність | 18 кВт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Продуктивність | 800 м3/год |
| Робочий струм | 27.3 А |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |