Vulkan SL-PTC5000R — якісний електричний нагрівач промислового класу з живленням від мережі 220 В. Корпус має циліндричну форму, що дає змогу створити спрямований потік нагрівного повітря. Підходить для обігрівання житлових і нежитлових приміщень площею до 60 кв.м. Має на корпусі ступеневий перемикач, що дає змогу регулювати споживану потужність від 4000 Вт до 5000 Вт. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 310x290x370 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Потужність | 5 кВт |
| Нагрівальний елемент | кераміка |
| Особливості | вбудований термостат |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Продуктивність | 451 м3/год |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |