GTM KMH0105BP — компактна алюмінієва драбина у формі односторонньої драбини, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У цій моделі драбини 5 сходинок і максимальна висота до верхньої сходинки 109 см.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота в складеному стані | 1.85 м |
| Висота до платформи | 109 см |
| Кількість секцій/ступенек | 1*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість щаблів | 5 |
| Особливості | дуга безпеки, пластикова поличка |
| Розмір профілю | 40*20 мм |
| Розміри | 185x46x13 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 46 см см |