



9 599 ₴
GTM AG52H-D — мотобур напівпрофесійного класу, призначена буріння отворів у ґрунті або льоду. Може застосовуватися під час встановлення стовпів, монтажу фундаменту, садівництві. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном із потужністю 1,46 кВт (2 к.с) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторною оливою в пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл оливи).
Увага: мотобур постачається без бурильного шнека!
Основні переваги бензинового бура GTM G52H-D:
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Максимальний діаметр бура | 30 см |
| Потужність двигуна | 1460 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2 л.с |
| Наявність шнека в комплекті | Немає |
| Об'єм двигуна | 51.6 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.98 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Передатне число редуктора | 40 |
| Живлення | Бензин |
| Привід | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мотобур |
| Тип двигуна | 2-тактний |