


2 148 ₴
Vulkan SL-TSE-20C — якісний електричний нагрівач промислового класу з живленням від мережі 220 В. Підходить для обігрівання житлових і нежитлових приміщень площею до 20 кв. м. Під час обігрівання споживає від 1000 до 2000 Вт потужності. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 310x260x390 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Клас захисту | IP24 |
| Потужність | 2.0 кВт |
| Потужність I ступінь, кВт | 1.0 кВт |
| Потужність II ступінь, кВт | 2.0 кВт |
| Нагрівальний елемент | неіржавка сталь |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Продуктивність | 360 м3/год |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |