

37 415,25 ₴
35 170,34 ₴
| Шліфувальний верстат для металу | Metallkraft MBSM 75-203-2 |
| арт. | 3925273 |
| Розміри та вага | |
| Довжина ок. | 980 мм |
| Ширина/глибина ок. | 460 мм |
| Висота ок. | 1100 мм |
| Вага ок. | 83 кг |
| Аспірація | |
| Номінальна ширина витяжного сопла зовні | 2×100 мм |
| Електричні дані | |
| Силовий приводний двигун | 2,5/3,3 кВт |
| Напруга під'єднання | 400 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Рівень шуму | |
| Рівень звукового тиску на робочому місці Lp (на холостому ходу без всмоктування) | 87 дБ(А) |
| Шліфувальний агрегат | |
| Ширина шліфування макс. | 75 мм |
| Довжина шліфувальної стрічки | 2000 мм |
| Ширина шліфувальної стрічки | 75 мм |
| Довжина графітової колодки | 495 мм |
| Ширина графітової колодки | 75 мм |
| Швидкість обертання ременя | 15/30 м/с |
| Діаметр ведучого колеса | 200 мм |
| Діаметр контактного колеса | 200 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metallkraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна швидкість руху стрічки | 36 м/сек |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 82 кг |
| Висота | 1150 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |