Продавець safetop.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
223 відгуків
Бажаєте знижку пишіть Вайбер 0507890636Подарок-скидка

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Можна написати viber та додатково отримати знижку!!! 0507890636

safetop.com.ua
Контакти
safetop.com.uaАндрій Менеджер
пр.Палладина 25, Київ, Україна
+380 (50) 789-06-36
+380 (98) 252-31-15
0507890636
+380 (50) 789-06-36
+380 (98) 252-31-15

Як вибрати бігову доріжку для дому правильно ?

Як вибрати бігову доріжку для дому правильно ?

Розглянемо основні параметри тренажера, на які важливо звернути увагу:

1. Розмір бігового полотна. Важливий параметр, що залежить від фізичних даних користувача, а саме: росту, ваги, довжини кроку. Розміри дорожнього полотна варіюються в межах 35-55 см в ширину, і 110-145 см в довжину. Купувати доріжку «на виріст» не варто: нема чого платити за зайву площу і електроенергію – очевидно, що масивний тренажер споживає більше енергії. Оптимальний вибір для людини середньої комплекції – доріжка 40-45*120-130 див.

Що стосується матеріалу полотна, він однозначно повинен бути багатошаровим, що забезпечує належний амортизаційний ефект.

2. Потужність двигуна. Цей параметр багато в чому визначає відповідь на питання, яку вибрати бігову доріжку для дому. Двигун (по-перше, він є тільки у електричних моделей) відповідає за граничну швидкість руху полотна і максимально допустима вага користувача. Як правило, виробники вказують 2 потужності – пікову і постійну. Саме останній показник свідчить про швидкість розгону і забезпечує плавність ходу, на нього треба орієнтуватися. Також потужність двигуна визначає клас тренажера: економ-моделі мають потужність до 1,5 кінських сил, напівпрофесійні – до 2 л. з, Hi-End – 2-3 л. з, професійні – більше 3 л. с.

3. Функціональність і вбудовані програми. Визначаючись з тим, яку вибрати бігову доріжку, подумайте про цілі покупки, чого ви бажаєте: просто підтримувати себе в тонусі, худнути, готуватися до марафону. Стане в нагоді функція підрахунку витрачених калорій, моніторинг серцебиття і пульсу, наявність вентилятора, вбудований МР3-плеєр. Панель управління повинна бути простою і інтуїтивно зрозумілою, а наявність різних програм тренування допоможе уникнути рутини під час занять.

4. Максимальна вага користувача. Звертайте увагу на гранично допустима вага користувача, і не перевантажуйте тренажер.

5. Кут нахилу бігового полотна. Якщо ви хочете пограти з навантаженням і підключити до роботи інші групи м'язів – змініть кут нахилу доріжки. В електричних моделях значення кута нахилу полотна задається на панелі управління і регулюється за допомогою електромотора. В більш простих моделях цей параметр змінюється вручну.

6. Конфігурація тренажера. Бігова доріжка – великогабаритний снаряд, тому можливість скласти його для більш компактного зберігання вельми придасться. Деякі моделі складаються вручну, інші – автоматично, інші мають ролики для переміщення.

Які бувають види бігових доріжок

Так як вибрати бігову доріжку непросто, тренажери даного виду представлені на ринку у величезній різноманітності, почнемо з головного – знайомства з їх різновидами.

 

Вид тренажера

Переваги

Недоліки

Механічний

- невелика вартість;

- компактність в силу відсутності електромотора;

- легкість переміщення.

- низька ефективність: ви самостійно розганяєте полотно до потрібної швидкості і утримуєте її;

- нерівномірність ходу полотна і навантаження на суглоби;

- відсутність додаткових функцій.

Електричний

- плавний хід стрічки і щадне навантаження на суглоби;

- наявність різних програм тренування;

- наявність панелі управління та додаткових «плюшок»: візуалізація маршруту, музичний або відео супровід.

- висока вартість;

- залежність від електромережі і додаткові витрати на електроенергію.

Магнітний

- плавність руху і гальмування за рахунок наявності переднього валу;

- незалежності від електромережі;

- можлива наявність додаткових функцій: - вимірювання пульсу, відстані, спалених калорій.

- відсутність програмування.

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner