Продавець safetop.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
223 відгуків
Бажаєте знижку пишіть Вайбер 0507890636Подарок-скидка

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Можна написати viber та додатково отримати знижку!!! 0507890636

safetop.com.ua
Контакти
safetop.com.uaАндрій Менеджер
пр.Палладина 25, Київ, Україна
+380 (50) 789-06-36
+380 (98) 252-31-15
0507890636
+380 (50) 789-06-36
+380 (98) 252-31-15

Які бувають види орбітреків?

Які бувають види орбітреків?

Орбітрек поєднує в собі бігову доріжку, велотренажер і степпер. А ще у нього є маловідоме назва еліпсоїд, і він оптимальний кардиотренажер з нині існуючих. Вражені і вже бачите себе «біжучим» на орбітреку? Тоді залишилося дізнатися, як вибрати еліпсоїд для дому, і як можна швидше приступити до занять!

Які бувають види орбітреків?

Орбітрек – гранично безпечний тренажер для дому. «Кроки» на ньому імітують спортивну ходьбу або ходьбу на лижах по еліптичній траєкторії (звідси і друга назва – еліпсоїд), підключаємо руки – на особа імітація греблі.

Орбітрек рівномірно розподіляє навантаження на всі групи м'язів, плавність рухів під час занять зводить на «ні» ризик травматизму, ніякої особливої техніки вправ на еліпсоїді не передбачено – на ньому можуть займатися всі вікові категорії користувачів.

Щоб зрозуміти, який еліпсоїд вибрати для дому, потрібно визначитися з бюджетом і ознайомитися з видами тренажерів.

Вид орбітреки:

Механічний

Магнітний

Електромагнітний

Переваги

- компактність;

- незалежність;

- низька ціна.

- наявність різних програм тренування;

- довговічність;

- плавність і безшумність ходу;

- енергонезалежність.

- максимальна плавність ходу і безшумність;

- широкий функціонал завдяки вбудованому комп'ютеру;

- можливість вибору прийнятного рівня навантаження.

 

Недоліки

- немає можливості регулювати інтенсивність навантаження;

- низька плавність ходу;

- гучність;

- обмеженість по функціоналу;

- нерівномірність навантаження (погано для суглобів);

- знос ременя маховика.

- габаритність;

- висока вартість.

- габаритність;

- ціна;

- необхідність підключення до мережі.

 

Як правильно вибрати еліпсоїд – вивчаємо параметри

Продовжуючи розбиратися в тому, який краще вибрати орбітрек, логічно сказати про деяких ключових характеристиках цього тренажера:

  1. Довжина кроку. У більшості тренажерів цей показник стандартний – 40 см. Але виробники професійних моделей пішли далі, включивши можливість зміни довжини кроку функціонал еліпсоїдів. Це зручно, коли на тренажері займаються декілька людей з різними фізичними даними: кожен може підлаштувати орбітрек «під себе».
  2. Функціональність. Як показує практика, більшість користувачів стежать за дистанцією, тривалістю тренування, пульсом і витраченими калоріями. Інші показники другорядні. Занадто багато кнопок і режимів, як правило, не виправдовують себе, головне, що потрібно – можливість «грати» з рівнем навантаження.
  3. Вага маховика. Маховик – «серце» орбітреки і однозначно відповісти на питання: «як вибрати орбітрек для дому» без цього пункту не можна. Чим більше вага маховика, тим більш плавно рухаються педалі. Людям середньостатистичного складання підійдуть моделі з 8-киллограммовым маховиком. Якщо ви використовуєте тренажер для схуднення і у вас є зайва вага, зверніть увагу на маховики від 15 кг. Дивитеся саме на чисту вагу, а не на еквівалент маси обертання (цей показник завжди більше). Звертайте увагу на розташування маховика: орбітреки бувають задньо - і передньоприводними. Останні трохи виграють у «опонентів»: на них вдається утримувати вертикальне положення і зручніше тренуватися високим людям, але і коштують дорожче.
  4. Вага спортсмена. Еліпсоїд слід брати «на виріст», тобто з деяким запасом по масі. Наприклад, якщо ви важите 80-90 кг, оптимальний вибір для вас – тренажер, розрахований на 100-105 кг
  5. Кут нахилу педалей. Корисна функція, що дозволяє задіяти різні групи м'язів зміною положення тіла.
  6. Можливість складати тренажер. З одного боку корисна «фішка», але при частому і інтенсивному використанні не така вже необхідна. Важливо, щоб складна конструкція володіла стійкістю та надійністю, не розхитувалася з часом.

Крім того, орбітрек повинен бути ергономічним і зручним для вас особисто. Сподіваємося, що тепер питання, як вибрати еліпсоїд не здається вам найскладніших.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner